Telefonda Casus Program Nasıl Anlaşılır

Published by admin on

telefonda-casus-program-nasil-anlasilir

Telefonda casus program nasıl anlaşılır ?

Anlaşılmaz anlaşılırsa casus yazılımın anlamı kalmaz, peki telefona uzaktan casus yazılım yükleme yapılabilir mi ? hayır malesef böyle bir yükleme işlemi mümkün değildir, samsung – HTC – LG – Sony Xperia gibi android telefon takip programı ile bir kişinin telefon görüşmelerini kendi telefonunuzdan dinlemeniz mümkündür.
telefon programları android tabanlı telefonlarda çalışmaktadır.

Telefondaki Casus Yazılım Nasıl Silinir ?

bunun birçok yöntemi vardır ancak kesin çözüm hard formattır hard format telefonu ilk haline dönüştürmek anlamına gelir, bazı telefon dinleme uygulamaları telefonda gözükmediği için silmeniz mümkün değildir.

GPS Takip Android

gps takip android telefonlarda mümkündür, android telefona daha önceden yüklenmiş bir uygulama ile gps takip yapılabilir.

Telefon takip dinleme ile ilgili yazılarımızı takip edebilirsiniz, aklınıza takılan konular ile ilgili iletişim bölümündeki numaralarımızdan bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.
gps ile telefon takibi gizli çalışır ve hedef telefonda belli olmaz.

Telefon takip sistemi programı indirmek ve kullanmak telefon takip yazılımını satan kişinin değil kullanan kişinin sorumluluğundadır. android dinleme sistemi ile elde edilen veriler mahkemede delil olarak kullanılamaz.

Telefon takip sistemi android izleme uygulamalarından elde ettiğiniz veriler ile tehdit şantaj yaparsanız başınıza büyük dert açarsınız bununla ilgili yasal uyarıları dikkate almalısınız.
bir kişinin telefonunu dinleme şikayete tabi bir suçtur, takip etmek istediğiniz kişi çocuğunuz ise güvenlik amacıyla kullanabilirsiniz, tabi bunun için çocuğunuzdan dahi izin almanız gerekmektedir. ancak ben çocuğumdan izin istersem bu uygulamanın bir anlamı kalmaz çünkü dinlenildiğini ve takip edildiğini bile bile hata yapmaz diye düşünebilirsiniz, bunun için ebeveyn olarak karşılaşabileceğiniz cezaları göze almanız gerekmektedir.

Bilgisayardan Telefon Dinleme Programı

Bilgisayardan telefon dinleme programı indirilerek hedef kişinin telefonun yükleme yapmak mümkündür, bunun için sitemizde bulunan uygulamaların linklerini iletişim bölümünde bulunana numaralarımızdan bizi arayarak talep edebilirsiniz.

size gönderilen linklerden indireceğiniz uygulamayı hedef telefona mail yoluyla veya WhatsApp yoluyla hedef telefona gönderip kurulum işlemini başlatmanız gerekecektir, kurulum işlemi sonrası takip otomatik olarak başlayacaktır, temsilcimizden yardım alarak bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz, çocuğunuzu dinlemek ve takip etmek ebeveyn olarak içinizin rahat olmasını sağlayacaktır.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir