SpyCep Uzaktan Güncelleme HEDEF telefonda SpyCep’i son versiyonuna güncellemek otomatikdir, SpyCep bunu hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getirir. Ve hatta bunu yapmak için HEDEF telefonu elinize almanız bile gerekmez. Tüm yapmanız gereken, SpyCep web hesabınıza giriş yapıp yazılımın güncel versiyonunu görebilirsiniz,  yazılım son versiyona yükseltilmesini beklemenize gerek yoktur, SpyCep her şeyi sizin yerinize yapacaktır.

  • SpyCep’in son versiyonuyla her zaman güncel kalın
  • Kolayca Web hesabınızdan versiyon güncellemesine erişin
  • Tek bir tıklama ile SpyCep uzaktan otomatik olarak güncellenir.

Neden SpyCep Uzaktan Güncellemeye İhtiyacınız Olur

Birçok rakip yazılım, son versiyonlarına güncellenmesi için telefona fiziksel olarak ulaşıp, yazılımın kaldırılıp tekrar yüklenmesi ihtiyacı duyar. SpyCep bunun mümkün olmadığını ya da zor olduğunu bilir. SpyCep yazılımı ile başlamak, güncellemeleri olabildiğince kolay hale getirir. Hatta HEDEF telefona fiziksel olarak ulaşma ihtiyacı duymazsınız – sadece tek bir tıklama ile otomatik güncellemenin yapılıp yapılmadığını görebilirsiniz.

SpyCep Uzaktan Güncelleme

Bazı telefon modellerinde güncelleme ile ilgili komutlar çalışmayabilir bunun nedeni hedef telefonun rootlu olmaması, uygun Android sürümü olmaması veya hedef telefona yüklenmiş olan herhangi bir uygulama olabilir, bunun tespiti için hedef telefon elinize geçtiğinde kontrollerin yapılabilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yardım bölümünde birçok sorunuzun cevabını bulabilirsiniz, cevaplanmamış sorular için ileişime geçmekten çekinmeyin.

SpyCep Uzaktan Güncelleme HEDEF telefonda SpyCep’i son versiyonuna güncellemek otomatikdir, SpyCep bunu hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getirir.

1 Yorum / Soru / Öneri

admin · 5 Nisan 2018 at 15:14

SpyCep Uzaktan Güncelleme HEDEF telefonda SpyCep’i son versiyonuna güncellemek otomatikdir, SpyCep bunu hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getirir, aklınıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz, cevaplama süresi oldukça kısadır…

Soru Sorabilirsiniz. !