SpyCep Ortam Dinleme HEDEF cihazın bulunduğu ortamındaki konuşmaları SpyCep ile güvenli web hesabınızdan dinlemek istiyorsanız, bu durumda SpyCep ortam kaydı, ve dinleme özelliğini kullanarak ortam seslerini dinleyebilir kaydedebilirsiniz.

  • Cihaza fiziksel olarak erişim sağlamadan uzaktan cihazın bulunduğu ortamındaki konuşmaları kaydedebilirsiniz.
  • Kayıtları bilgisayarınıza/tabletinize veya telefonunuza indirerek veya kontrol panelinizden dinleyebilirsiniz.
  • Her zaman gizli kalır ve hiçbir şekilde hedef telefonda belli olmaz.
  • Dinleme kaydı için uzunluk ve zaman ayarı yapma özelliği kontrol panelinizde vardır, yardım için iletişime geçebilirsiniz.
  • Tek seferde uzun süreli kayıtlar yapabilirsiniz.
  • Kolayca web hesabınızdan kayıt uzunluğunu belirtin, SpyCep geri kalanını yapacaktır.

Neden Uzaktan Ortam Dinleme ve Kaydı Yapmalısınız !

Ortam dinleme ve kaydı yapıp dinlemek istiyorsunuz fakat aynı zamanda bunu gizli yapmak istiyorsunuz. Ayrıca bunun gizli kalması için emin olmak istiyorsunuz ama hiçbir sey de kaçırmak istemiyorsunuz.

SpyCep size ortam dinleme ve kaydı için belirli zamanlar ayarlayabilmenizi sağlar ve siz bu ayarı yaparsınız, SpyCep ortam dinleme ve kaydını gizli bir şekilde yaparken siz hiç bir şeye karışmaz ve rahat bir şekilde beklersiniz.

Ortam dinleme kaydını yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı SpyCep insanların meşgul olduğunu ve sürekli takipte olamayacağını bilir, ama en önemlisi de insanların bunu gizli yapmak istediğini bilir ve bu da bizim SpyCepY ortam dinleme ve kaydı özelliğini yapmamıza sebeb oldu.

SpyCep Ortam Dinleme Önemli Uyumluluk Bilgileri

Bu özellik Çift sim kartlı telefonları desteklemez.

SpyCep Ortam Dinleme

1 Yorum / Soru / Öneri

admin · 5 Nisan 2018 at 15:28

SpyCep ortam kaydı, ve dinleme özelliğini kullanarak ortam seslerini dinleyebilir kaydedebilirsiniz, aklınıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz, ilgili birim en kısa süreede sorularınızı cevaplayacaktır, yorumlarınız bizim ve sitemizi kullanan diğer kullanıcılar için önemlidir.

Soru Sorabilirsiniz. !