SpyCep İle Uzaktan Ön ve Arka Kamera Erişimi, Canlı İzleme bölümünden (Uzaktan video kamera) izlemesi yapılabilir, SpyCep kullanıcıları için güçlü bir mobil gözetim aracıdır. SpyCep canlı izleme telefonun kamerasını ele geçirip telefonun etrafındaki görüntüleri, sesleri görüntülemenizi sağlar, veya sadece ortam dinlemesi için kullanabilirsiniz. ayrıca resimde çekebilirsiniz. SpyCep; Dünya’nın en güçlü uzaktan gizli kamera bağlantısı yazılımını parmak uçlarınıza kadar getiriyor.

Uzaktan Casus Video Kamera Nasıl Kullanılır?

SpyCep canlı izleme uzaktan video kamera için bir uygulama olarak düşünelim.
Basitçe kullandığınız aygıttan yazılımı aktif hale getirin ve görüntüleri izleyin. Kullanmanın ne kadar kolay olduğunu isterseniz daha yakından görelim:

  1. Takip etmek istediğiniz cihaza SpyCep’i yükleyin.
  2. Çevrimiçi SpyCep hesabınıza giriş yapın.
  3. Kullanıcı panelinizin solundaki menüden canlı izlemeyi seçin.
  4. Açılan sayfada Video Front (Ön Kamera) ve ya Video Rear (Arka Kamera) butonuna tıklayın.
  5. Kameradan izlemeye başlayın

Neden Uzaktan Canlı İzleme İhtiyacınız Var?

SpyCep’ın uzaktan canlı izleme özelliğine ihtiyacınız var çünkü aynı anda birden fazla yerde olamazsınız. uzaktan canlı izleme sistemimiz size, sizin için önemli olan şeyleri koruyabilmeniz için ekstradan denetim sağlama fırsatı verir. uzaktan canlı izleme sessiz ve tamamen gizli bir şekilde çalışabilir.

SpyCep’ın uzaktan canlı izleme sistemiyle bir kişinin nerede olduğunu her zaman bilebilirsiniz ki bu ergen yaşta çocukları olan ebeveynler için çok önemli olabilir.

Uzaktan canlı izlemeyi aktif hale getirdiğiniz zaman, SpyCep hedefin telefonunun kamerasını ele geçirip video çekmeye başlar böylece siz etrafında neler olduğunu görebilir ve duyabilirsiniz. İstediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ebeveynler İçin Uzaktan Canlı İzlemenin Yararları

Uzaktan canlı izleme ebeveynler için çok yararlıdır çünkü, her zaman çocuklarının nerede olduğunu ve güvende olduklarından emin olmalarını sağlar. Çocuğunuzun hayatta yanlış kararlar verdiğini veya yanlış arkadaşlarla birlikte olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? SpyCep uzaktan canlı izleme size anında görüntü vererek çocuklarınızın nerede, kimlerle olduğunu ve ne hakkında konuştuklarını öğrenmenize yardımcı olur.

Eğer çocuğunuz kaybolursa yetkililer uzaktan canlı izleme özelliğini aktif ederek çocuğunuzun nerede olduğunu daha rahat bulmalarına yarar.

Uzaktan canlı izleme çocuklarınızı mahalle baskısı, cinsel tacizciler ve riskli davranışlardan koruyan bir araçtır.

İşverenler İçin Uzaktan Canlı İzlemenin Yararları

Uzaktan canlı izleme iş meselelerine daha yakından dahil olmak isteyen her iş sahibi için kaçınılmazdır. Uzaktan canlı izleme sistemimiz size, siz uzaktayken ofisin durumunu takip etmenize veya ofis eşyalarını ve bilgilerini çaldığından şüphelendiğiniz elemanınınızı suç üstünde yakalamınıza yardımcı olur. Aynı zamanda bu programı kalite kontrol eğitim videoları veya sunumlar için arka plan video’ları hazırlamak için de kullanabilirsiniz, bilgisayarınızdan izleme yaptığınız zaman isterseniz extra bir uygulama ile kayıt edebilirsiniz.

Bireyler İçin Uzaktan Canlı İzlemenin Yararları

Herkes günlük işlerinde uzaktan canlı izleme özelliğini kullanabilir. Mesela bir iş görüşmesini kaydetmek gibi sözlerin kolayca verilip sonrasında tutulmadığı ve kanıta ihtiyaç olan durumlarda. Uzaktan canlı izleme her zaman görüşmelerinizin veya argümanlarınızın kanıtı yanınızda olur. (mahkemede delil olarak kullanamazsınız.)

SpyCep İle Uzaktan Ön ve Arka Kamera Erişimi

1 Yorum / Soru / Öneri

admin · 5 Nisan 2018 at 19:05

SpyCep İle Uzaktan Ön ve Arka Kamera Erişimi, Canlı İzleme bölümünden (Uzaktan video kamera)’yapılabilir, SpyCep kullanıcıları için güçlü bir mobil gözetim aracıdır. aklınıza takılan sorular için isterseniz iletişim sayfasındaki numaralarımızdan bize ulaşabilir isterseniz yorum bölümünden soru sorabilirsiniz, sorularınız kısa sürede cevaplanacaktır.

Soru Sorabilirsiniz. !