Skype Sesli Kayıtlar

Published by admin on

sürekli güncelleme

Skype Sesli Kayıtlar

Skype dünyanın konuşmasını sağlar.

Anlık ileti ses veya video araması ile “merhaba” deyin. Skype’ta hangi cihazı kullanırlarsa kullansınlar tümü ücretsiz* Skype telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda ve Mac’lerde kullanılabilir.

• Video aramaları – Yalnızca teşekkürler, anladım kelimelerini duymak yok! 1 veya 24 arkadaşla ve ailenizle HD video aramasında bir araya gelin. “Nişanlandık” dediğinizde” herkesin gülümsemesini ve göz yaşlarını izleyin!!!

• Sohbet – İnsanlara anında ulaşın. Arkadaşlarınıza mesaj gönderin, @ mention’ları ile birinin dikkatini çekin veya aile toplantısı planlamak için bir grup sohbeti oluşturun.

• Paylaşın – Ailenize ve arkadaşlarınıza fotoğraflar ve videolar gönderin. Paylaşılan fotoğrafları ve videoları, kamera rulosuna kaydedin. Arkadaşlarınızla seyahat planları yapmak için veya ekibinize hediye tasarımları yapmak için ekranınızı paylaşın.

• Sesli aramalar – Kameradan utanıyor musunuz? Skype üzerinde dünyadaki herkese sesli aramalar yapın. Düşük ücretle mobil ve sabit hatları da arayabilirsiniz.

• Kendinizi ifade edin– Emotikonlarla sohbetinizi canlandırın, webden Giphy veya görüntüler göndermek için “+” simgesine tıklayın ve kelimeler, çizgiler ve daha fazlası ile görüntülere notlar ekleyin.

*Skype’tan Skype’a çağrılar ücretsizdir. Operatör ücretleri uygulanabilir. Sınırsız veri planı veya WiFi kullanmanız önerilir.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: