Sınır Çizgisi Belirleme

Sınır Çizgisi Belirleme SpyCep cihazın konum takibi hakkında size bütün kontrolü verir, SpyCep’in konum takibi özelliğini kullanarak, kolayca ve hızlı bir şekilde web hesabınızdan telefonun konumunu takip edebilirsiniz, SpyCep size cihazın konum geçmişini sunarak, gezilen alanları görmenizi sağlar. Bu bilgi size hızlıca cihazın belirlenen zamanlar içinde nerde olduğunu görmenizi sağlar.

SpyCep size anında telefon konum casusluğu yapma olanağı sağlar, hedef cihazın nerede olduğunu anında görmek istiyorsanız, web hesabınıza giriş yapın ve telefonun nerede olduğunu harita üzerinde görün, ayrıca bütün konum bilgisi ayarları tamamen değiştirilebilir, böylece ne kadar sıklıkta konum bilgisi almak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. SpyCep ayrıca size GPS verileri görme olanağı sağlar, böylece belirtilen zamanlarda telefonun nereleri gezdiğini görebilirsiniz.

SpyCep’in GPS takibi özelliğini, Geofancing uyarı ayarlarıyla birleştirerek güçlü bir GPS ve konum takibi özelliğini elde etmiş olursunuz, böylece sevdiklerinize yakın olur ve onların güvende olduğundan emin olursunuz.