Sim Kart Değişim Bildirimi

Sim kart değişim bildirimi özelli ile hedef kişi telefonuna farklı bir sim kartı takarak, işlemleri yapıyorsa ve sizin bu sim karttan haberiniz yoksa SpyCep ile bildirim alarak haberiniz olur, hedef kişi telefonuna ikinci sim kart taktığında, kontrol panelinizden bilgilendirilirsiniz, ve hangi sim kartı takip ettiğinizi bilirsiniz.

HEDEF telefonun SIM kartı ne zaman değiştirilirse sizin kendi telefonunuza SIM kartın değiştirildiğine dair bir uyarı SMS’i yollanır. Uyarı mesajı yeni telefon numarasından sizin numaranıza gelir ve böylece SpyCep’in size yolladığı yeni SIM kartına ait kişileri kaydetme şansınız olur.

Böylece SpyCep’in HEDEF telefonun SIM kartı değiştirildiğinde çalışmaya devam edip etmediği hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. SpyCep birilerini takip etmeyi kolaylaştırır, ve SIM kartı değişikliği uyarısı SpyCep’in birçok harika özelliklerinden sadece bir tanesidir.

Neden SIM kartı değişikliği uyarısı alma ihtiyacınız olur

Eğer takip ettiğiniz kişi sürekli SIM kartı değiştiren biriyse ve SpyCep kullanarak casusluk yapıyorsanız, bu özellik tam da ihtiyacınız olan özelliktir.