Samsung telefon takip etme programı

Published by admin on

spycep yorumları

Samsung telefon takip etme programı ve telefon kayıt sistemi

Samsung telefon takip sistemini kullanabilmeniz için öncelikle takip etmek istediğiniz kişinin yani Samsung cep telefonu kullanan kişinin telefonuna fiziksel erişimin gerekmektedir, “hedef kişinin telefonu” elinizde ise (numarası değil.) iletişim bölümündeki numaramızdan bize ulaşmanız ve gizli çalışan uygulamamızı o telefona yüklemeniz gerekmektedir, yeni bir telefon alarak SpyCep uygulamasını kurup hedef kişiye hediye etmek isterseniz telefon fiyatlarını araştırmanız gerekmektedir.

SpyCep telefon takip etme konusunda hizmet vermektedir, telefon kayıt programı olarak ta adlandırılabilir, SpyCep ile takip etmek istediğiniz kişinin telefon ile yaptığı hemen hemen her türlü bilgiye kendi telefonunuzdan ulaşabilirsiniz, benzer uygulamalar içerisinde deneyebileceğiniz başka markalar da vardır, bunlardan bazıları “mspy,flexispy,spybubble” gibi bunların dışında başka markalarda bulabilirsiniz.

spycep yorumları

SpyCep  diğer uygulamalar arasındaki yorum farkları

 

GooglePlay Yorum Farkı

Öncelikle şunu belirteyim GooglePlay üzerinden yaptığınız yorumlara Spycep müdahale edemediği için olumlu veya olumsuz tüm yorumları görme, okuma şansınız vardır, bilende bilmeyende uygulamayı kurabilende kuramayanda, ve en önemlisi rakip uygulamalar dahi yorum yapabiliyor, peki SpyCep olarak biz bu yorumlara müdahale ediyormuyuz veya edebiliyormuyuz kesinlikle “HAYIR”

peki diğer web siteleri kendi sitelerinde yapılan yorumlara müdahale edebiliyorlar mı ? “EVET” ve hatta kendi kendilerine farklı isimlerle olumlu yorumlar yapabiliyorlar bu markalar bunu yapıyor mu ? bunu bilemem ama bu tarz uygulamaların içerisinde yorumlarına müdahale edilemeyen tek uygulama SpyCep çünkü GooglePlay ne yorumlara müdahale edilmesine izin verir nede virüslü program barındırır. hazırladığımız programları GooglePlay’de yayımlayabilmek için geçilen aşamalar çok uzun ve zahmetlidir, buraya kadar getirilmiş milyon dolarlık projelere dahi olumsuz yorumu ve hatta küfrü yapıştırabiliyor kullanıcılar.

Bilgisizlik ve cahillik nedeniyle yapılan yorumlara gerektiği kadar cevap vermeye çalışıyoruz hiçbir yorumda küfür etmedik etmeyiz, ama gereken cevabıda usulü ile veririz, çünkü karşımızda çok çeşitli kültürlerden insanlar var ve her kültüre göre yetişme tarzına göre cevap vermemiz mümkün değil, SpyCep uygulamasından alabileceğiniz hizmet belirlidir, ve taahhüt edilenden fazlasını veya azını almazsınız, SpyCep web sitesinde belirtilen özellikler haricinde farklı isteklere cevap vermiyoruz bunuda belirtelim. her uygulamanın kendine göre iyi ve kötü yanları vardır, bunları bir başka yazımızda anlatacağız şimdilik bu yazımızdaki bilgileri dikkate alarak değerlendirmeniz sizin için faydalı olacaktır, birçok müşterimizin karşılaştığı sorunları da ele alacağımız diğer yazılarımızı takip edebilirsiniz, yan menüde diğer yazılarımız mevcut.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: