Root Gizleme

Root gizleme Android bir telefonu rootlamak teknik bir konu olabilir ama SpyCep’ın Android telefonlar için olan harika casusluk özelliklerinin tümünü kullanmanın tek yoludur. Root yaptıktan sonra hedef Android telefonda SuperSU ikonu görünür kalır ve SpyCep bu ikonu silmenin ve gizleme gücüne ve bilgisine sahiptir. Bu Android bir telefonu rootladıktan sonra SuperSU izlerini sadece SpyCep’ın yok edebileceği anlamına gelir, böylece hiçbir konuda endişelenmenize gerek kalmaz.

  • SpyCep ikonu telefonda hiçbir şekilde görünmez
  • İsteğe bağlı olarak SuperSU ikonunu da gizlenebilir ya da görünür hale getirilebilir
  • SpyCep SuperSU ikonunu gizleyebilen tek casusluk yazılımıdır

Neden Android SuperSU ikonunu Gizleme İhtiyacınız Olur

Android bir telefonu Root yapmak zor ve ürkütücü bir iş olabilir. Ama doğru araştırma ve SpyCep destek ekibinin yardımıyla bu çok kolay hale gelebilir. Root yaparak SuperSU üzerinden yazılımımızın en güçlü Android özelliklerine ulaşırsınız. Bu SuperSU üzerinde herhangi bir SpyCep kaydına ulaşılamaz ve SpyCep ikonu görünemez anlamına gelir. Hiçbir yazılım SuperSU ve Android uygulama ikonunu gizleyip geri getiremez. SpyCep gizli ve güvenilir casusluk ihtiyacını bilir ve başka hiçbir rakip yazılımın yapamadığını yapar ve yazılım ikonunu ve istenirse SuperSU ikonunu da gizler, eğer bu özellikleri sağlamayan rakip bir yazılım kullanıyorsanız hemen SpyCep ile değiştirin.

Önemli Uyumluluk Bilgileri

Bu özellik sadece SuperSU ikonunu gizler. Programı gizlemez. Programı gizleme adımları rootlu cihazlarda SuperSu içinden yapılır.