Para İadesi

Para İadesi SPYCEP İADE POLİTİKASI

Bu politika temel olarak müşterinin rahat etmesi ve kontrolleri dışındaki herhangi bir nedenle ürünü kuramamaları ya da etkinleştirememeleri durumunda paralarını iade etmek üzere tasarlanmıştır 2 gün içinde iade.

Eğer müşteri ürünü kurmuş, etkinleştirmiş ve veri almışsa müşteriden ürünü satın aldığı anda mevcut olan ürün açıklaması ile sunulduğu şekilde ürünün beklentilerini karşılamadığını makul bir şekilde göstermeleri tarafımızca talep edilir.

Ancak bu tür durumlarda müşterilerimizin mutlu kalacaklarından emin olmak için oransal iade yapılması müşterilerimizle görüşülebilir. Tek yapmanız gereken endişelerinizi destek ekibimiz ile görüşmektir.

İade Nedenleri

İşbu politika ile para iadesinin yapılması söz konusu olan bazı nedenler:

  • Kurulum için fiziksel olarak HEDEF cihaza ulaşılamaması.
  • HEDEF cihazınızın, uyumlu olmayan bir işletim sistemine sahip olması – uyumlu işletim sistemleri için buraya tıklayın.
  • Gelişmiş sadece root özelliklerini istiyorsunuz ancak cihazınızı root yapamıyorsunuz

Para iadenizi nasıl talep edeceksiniz?

  1. Satın aldıktan sonra 2 gün içinde destek ekibimize bir email gönderin destek@spycep.com
  2. Sizinle birlikte konu üzerinde görüştükten sonra yazılımın hatalı olduğuna ya da müşterinin kontrolü dışında kurulamadığına karar verilirse, ilk iletişim kurduğunuz tarih satın alma tarihinden sonra 2 gün içinde olduğu sürece para iadesi yapılır.
  3. İadelerde %9 işlem ücreti kesilecek.
  4. Kademeli iade teklifi sadece 7 gün geçerlidir.
  5. İade talepleri Pazartesinden Cumaya işleme alınır. Tatil veya hafta sonları gelen talepler ilk iş gününde işleme alınır.
  6. İade talebini onayladığımızda geri kalan işlemler banka ve kredi kartı şirketiniz tarafından ele alınır. Biz onay verdikten sonra talepleriniz için bankanız ile iletişim kurunuz.

ÜRÜN PARA İADESİNE UYGUNLUK

Ürün Para İadesine Uygunluk
SpyCep Tüm Ürünler*

*SpyCep aboneliklerde iade sadece ilk 2 günde yapılabilir.