Ortam Dinleme ve Kaydetme​

Ortam Dinleme

Hedef kişinin telefonu iPhone, Android, Symbian veya BlackBerry ise anında telefonun bulunduğu ortamı gizlice ve gerçek zamanlı olarak dinlemek istiyorsanız, SpyCep Ortam Dinleme özelliğine ihtiyacınız var.

SpyCep kontrol panelinize girin ve dinlemelerde kullanacağınız kendi telefonunuzu ekleyerek hemen dinlemeye başlayın, böylece telefon görüşmesi olmasa bile telefonun etrafında olan konuşmaları dinleyebilirsiniz.

Anında ve gerçek zamanlı gizlice dinlemek için kendi telefonunuzu kullanın, telefon kullanımda değilken bile çalışır ve tespit edilemez, telefon ekranında herhangi bir belirti olmaz.

Neden Ortam Dinleme Özelliğine İhtiyacınız Olacak

Hedef kişinin haberi olmadan bulundukları ortamı dinleyin, sadece görüşmeleri değil telefonun bulunduğu ortamı da dinleyerek sohbetlerinde neler konuştuklarını öğrenin, önceden tanımladığınız telefon numarasından hedef telefonu arayın, telefon otomatik cevap verecek ve ekranda herhangi bir belirti olmadan mikrofon açılacak, işte bu kadar basit.

Bazen Herşeyi Öğrenmek İsteriz
Aşağıdaki soruları hiç kendinize sordunuz mu?
  • Benim hakkımda gerçekten ne düşünüyorlar?
  • Arkamdan ne konuşuyorlar?
  • Bensiz toplandıklarında ne konuşuyorlar?
  • Mesela öğlenden sonra ne oldu?
  • Diğer kız arkadaşlarıyla ne konuşuyor?
  • Ailesiyle ne konuşuyor?
  • Arkadaşları ile neler konuşuyor?
  • Kızım/oğlum arkadaşları ile neler konuşuyor?

Tüm bu sorular günlük hayatımızda sıkça kendi kendimize sorduğumuz sorulardır, ve normal şartlarda bunun cevaplarını bilmemiz mümkün değildir, SpyCep bu durumu tersine çevirir, tüm bu soruların cevaplarını kendi kulaklarınızla dinleyerek öğrenebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

SpyCep hedef telefona yüklenir, daha sonra kendi kullanacağınız telefon numarasını sisteme tanımlarsınız, bundan sonra bu telefon numarası ile hedef telefon arandığında, hedef telefon aramanıza otomatik ve gizlice cevap verir, mikrofonu hassaslaştırır ve telefonun bulunduğu ortamdaki tüm konuşmaları size aktarır, dilediğiniz zaman bu özelliği online kontrol panelinden açıp kapatabilirsiniz.

Tanımlı telefon normal kullandığınız telefon numarası ise bu özelliği kontrol panelinden kaparak normal bir aramada yapabilirsiniz, ancak sürekli bu özelliği açıp kapatmak istemiyorsanız, bunun için ayrı bir telefon numarası kullanabilirsiniz. Kendi kullanacağınız telefonun marka ve modeli önemli değildir, arama yapabilen bir telefon olması yeterlidir.

Ortam Sesi Kaydetme

Hedef cihaz bir iPhone veya Android ise cihazın ortamındaki konuşmaları SpyCep güvenli web hesabınızdan dinleyebilirsiniz.

SpyCep ortam kaydı özelliğini kullanarak ortam seslerini kaydedebilir ve sonra dinleyebilirsiniz, cihaza fiziksel olarak ulaşmak zorunda kalmadan uzaktan o cihazın ortamındaki konuşmaları kaydedin, kayıtları bilgisayarınıza, indirerek daha kolay dinleyebilirsiniz, her zaman gizli kalır, dinleme kaydı için uzunluk ve zaman ayarı yapma özelliği, tek seferde 5 dakikadan 1 saate kadar kayıt özelliği vardır kolayca web hesabınızdan kayıt uzunluğunu belirtebilirsiniz, SpyCep geri kalanını halleder.

Neden Uzaktan Ortam Kaydı Yapmalısınız

Ortam kaydı yapıp dinlemek istiyorsunuz fakat aynı zamanda bunu gizli yapmak  istiyorsunuz, ayrıca birine casusluk yapmakla meşgulsunuz ve bunun gizli kalması için emin olmak istiyorsunuz ama hiçbir sey de kaçırmak istemiyorsunuz.

SpyCep size ortam kaydı için belirli zamanlar ayarlayabilmenizi sağlar ve siz bu ayarı yaparsınız, SpyCep ortam kaydını gizli bir şekilde yaparken siz hiç bir şeye karışmaz ve rahat bir şekilde beklersiniz.

Ortam kaydını yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ama SpyCep insanların meşgul olduğunu ve sürekli takipte olamayacağını bilir, ama en önemlisi de insanların bunu gizli yapmak istediğini bilir.

Önemli Uyumluluk Bilgileri

Bu özellik Çift sim kartlı telefonları desteklemez.