Numaradan SMS Alma Bildirimi

Numaradan SMS alma bildirimi uyarı sihirbazı SpyCep önemli hiçbir şeyi kaçırmamanız için size uyarı sihirbazını sunuyor.

Uyarı Sihirbazı size belirlediğiniz kriterlere göre çıkan sonuçları bildirim olarak web panelinize veya email adresinize yollar, bu özellik çok kullanışlıdır, çünkü gelen her veriyi okumak ve değerlendirmek zorunda kalmazsınız, veriler panelinizde yer alır.

SpyCep aşağıdaki kriterlere göre size bildirim ayarlama izni verir

Arayan Kişi

Belli numaraları ayarlayıp o kişiler arandığında veya aradığında bildirim alın – şüphelendiğiniz belli numaraların takibi etmek için harika bir yol.

Anahtar kelimeler

SMS, E-mail veya Anlık Mesajlarda yer alan bazı kelimeler belirleyin. Böylece ilgili kelimeler içeren görüşmeler olduğunda uygunsuz davranışları yapan eşinizi yakalayın.

Konum

Aileler, çocuklarınızın belli yerlere gitmesinden mi çekiniyorsunuz? Okula gitmemelerinden mi şüpheleniyorsunuz? Belki de bir işveren olarak, satış elemanlarınızı kontrol altında tutmak istersiniz, sebep ne olursa olsun, SpyCep konum bildirimi bu ihtiyaçlarınızı karşılar.

Bu özellik size bir konum alanı belirlemenize izin verir ve hedef cihazı kullanan kullanıcı o alanın içine girdiginde veya çıktığında size web hesabınız üzerinden bildirim gelir. Konum ayarı, alan, uzaklık ayarları için bütün kontroller sizde olur ve böylece hedef kişinin ne yaptığını anında ögrenirsiniz.

Tek seferde 10 tane bildirim ayarlayabilisiniz, varolan bildirim ayarları değiştirilemez, bu yüzden düzeltmek için yeni bir bildirim ekleyip öncekini silmelisiniz.