Kolay Kurulum

Kolay Kurulum SpyCep sadece dünyanın en gelişmiş casus programı değildir, aynı zamanda en kolay kurulabilen programıdır. Kurulum sadece birkaç dakika sürer ve canlı destek servisimiz her adımda size yardım etmeye hazır.

Eğer bir iPhone üzerine yükleme yapacaksanız, altını çizerek hatırlatmak isterizki yükleme yapacağınız telefonun ilk önce “Jailbreak” yapılmış olması gerekir. Jailbreak uygulama mağazasında yer alamayan yüzlerce diğer uyuglamayı yüklemeye olanak sağlayan bir işlemdir. iPhone uyumlu modeller için tıklayın.

Hedef cihaz Android ise, başka hiçbir işlem yapmadan doğrudan ciahaza SpyCep yükleyebilirsiniz. Ancak, yalnızca temel özellikleri çalışacaktır. SpyCep’ın sunduğu bazı gelişmiş özellikleri kullanabilmek için Android cihazın root edilmesi gerekir. Root işlemi Jailbreak işlemine çok benzerdir. Hedef telefonu root ederek SpyCep yüklerseniz sitede belirtilen tüm özellikleri kullanabilecek ve ilerde sunacağımız yeni özellikleri de uzaktan yükleyebileceksiniz. Android uyumlu modeller için tıklayın.

Blackberry uyumlu modeller için tıklayın.

Symbian uyumlu modeller için tıklayın.

NOT: Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız, İlk önce nedenini araştırın, destek ekibimiz bir yardım varsa bunu sunmayı deneyecektir.