İnternet Geçmişi Kurtarma

Published by admin on

nternet Geçmişi Kurtarma

İnternet Geçmişi Kurtarma

Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme

Web ve Uygulama Etkinliği açıksa aramalarınız ve diğer Google hizmetlerindeki etkinliğiniz, daha iyi arama sonuçları ve öneriler alabilmeniz için Google Hesabınıza kaydedilir.

Nelerin kaydedileceğini siz kontrol edersiniz. Ayrıca istediğiniz zaman geçmiş aramaları silebilir veya Web ve Uygulama Etkinliği’ni kapatabilirsiniz.

Not: Google Hesabınızı işiniz veya okulunuz aracılığıyla aldıysanız, Web ve Uygulama Etkinliği’ni etkinleştirmek için yöneticinizle iletişime geçmeniz gerekir.

nternet Geçmişi Kurtarma

Web ve Uygulama Etkinliği’ni açma veya kapatma

1. Cihazınıza bağlı olarak Google ayarlarını şu yerlerden birinde açın:

Ayarlar uygulaması Ayarlar uygulaması ardından Google

Google Ayarları Google Ayarları

Bazı Android cihazlarda, Ayarlar uygulamanızı açın ardından Genel’e dokunun.

2. Kişisel bilgi ve gizlilik ardından Etkinlik kontrolleri ardındanWeb ve Uygulama Etkinliği’ne dokunun.

3.Web ve Uygulama Etkinliği’ni açma veya kapatma

4. Anahtarı açık konumuna getirirseniz “Chrome tarama geçmişi ile Google hizmetlerini kullanan web siteleri ve uygulamalardaki etkinliği ekle” seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyebilirsiniz. Bu kutu işaretlendiğinde, cihazınızdaki uygulama etkinliğinin kaydedilip kaydedilmeyeceğini kontrol edebilirsiniz.

5. İsteğe bağlı: Cihazdaki uygulama etkinliğinizin kaydedilip kaydedilmeyeceğini seçmek için Bu cihazdan veriler’e, ardından anahtara veya onay kutusuna dokunun.

Not: Bazı tarayıcı ve cihazların, bu etkinliğin kaydedilme şeklini etkileyen başka ayarları olabilir.

Kaynak


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: