Hedef Telefondan SMS Gönder

Published by admin on

hedef telefondan sms gönder

Hedef Telefondan SMS Gönder

SpyCep uygulaması ile hedef telefondan istediğiniz her hangi bir, numaraya SMS gönderebilirsiniz, hedef telefonun bundan haberi olmaz, panelinizde bulunan remote control menüsündeki Send SMS bölümünden sms gönderebilirsiniz. hedef telefondan gönderilmiş gibi görünecektir ve hedef telefonun mesaj bölümünde de o telefadan gittiği görünecektir.

Resimli Anlatım

hedef telefondan sms gönder

Kontrol Paneli / Menü / Remote Control / Send SMS yolunu izleyerek hedef telefondan SMS mesajı gönderebilirsiniz.

Uyarılar

SpyCep uygulamasının en tehlikeli özelliklerinden birisidir, herhangi bir SMS mesajının bir kişinin telefonundan gönderilmiş gibi gösterilmesi çeşitli olumsuz olayın gerçekleşmesine neden olabilir, Dikkatli kullanılması gerekmektedir, elde ettiğiniz veriler ve müdahale ettiğiniz telefon ile ilgili araştırma yapıldığı zaman eğer hedef telefondan kişinin iradesi dışında SMS gönderilermek suretiyle karşılaşabileceğinizi olumlu-olumsuz durumları düşünmeli, araştırmalı ve bilmelisiniz,

yasal uyarılarımızı okuyarak dikkate almanızı öneririz, aynı uygulamanın size karşı da kullanılabileceğini unutmayınız.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: