Habersiz SMS Silme

Habersiz SMS silme hedef cıhaz iPhone, Android veya Symbian ise ve SpyCep hesabınızda belirttiğiniz kelimeleri içeren bir SMS’i silmek isterseniz, SMS kelime özelliği size yardımcı olur.

Bunu yapmak için silinmesini istediğiniz alınan / alınacak SMS’lerde yer alan bir kelime ya da cümleyi web hesabınız üzerinden belirtirsiniz, daha sonra o kelime veya cümle içeren herhangi bir SMS alındığında hedef cihazı kullanan kişi bunu görmeden SMS otomatik olarak silinir. 

  • Kelimeleri kolayca web hesabınızdan belirtebilirsiniz.
  • Belirttiğiniz kelimeleri içeren SMS’ler asla hedef telefonda görülemeyecektir
  • Hangi SMSleri gördüklerini ya da görmediklerini kontrol edebilirsiniz.

Neden Anahtar Kelimelere Göre SMSleri Silme İhtiyacınız Olur

Telefonlar kullanım paketlernin yaklaşık %80’i ön ödemeli planlardır, yani paket bitimine yakın kullanıcılar uyarı mesajları alır. SpyCep alınan verileri web hesabınıza gönderirken telefonun internetini kullandığından, bu tür kullanım uyarı SMSleri, kullanıcının tedirgin olup ve bunu yakından inceleyip bir anormallik olduğunu anlama riskini artırır. Bunu önlemek için, sadece silmek istediğiniz SMSlerde yer alan anahtar kelimelerini belirtebilirsiniz, ve uyarı mesajlarının alınmasını engelleyebilirsiniz. SpyCep gelen mesajları okur ve ilgili anahtar kelimeler yer alıyorsa SMS’i anında siler, kullanıcının bunu farketme ve silinen mesajı okuma ihtimali yoktur – böylece asla yakalanmazsınız.