Görüşme Kayıtlarını Dinleme

Published by admin on

ses kayıtlarını dinleme

Görüşme Kayıtlarını Dinleme

SpyCep Sesli Kayıt Özelliği

Kullanıcıların casus yazılımlarda ihtiyaç duyduğu özelliklerden birisi de, yapılan aramaların sesli olarak kaydının dinlenebilmesidir. Bu durumda, yazılımın kullanıldığı telefonda yapılan aramanın tüm detayları sesli kayıt olarak. alabilmektedir.

ses kayıtlarını dinleme

Kontrol Paneli  / Menü / Calls / Data – yolunu izleyerek görüşme sesli kayıtlarının tutulduğu sayfaya ilerleyebilirsiniz. Play butonuna bastığınızda görüşme kaydını dinleyebilirsiniz, İndir butonuna bastığınızda o görüşmeyi telefon / tablet/ bilgisayarınıza indidrip saklayabilirsiniz.

Uyarılar

İllegal amaçlar için kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Yazılımın geliştirilme amaçları tedbir alma maksatlıdır. Örneğin küçük yaştaki aile bireylerinin, kötü niyetli kişilerle olan iletişimlerini tespit edebilmeniz, gizli bir iş bilgisi taşıyan çalışanınızın güvenilirliğini denetlemek ve benzeri amaçlarla kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Tereddüt ettiğiniz, sizi endişelendiren masum amaçlarla kullanılabilir. Mesela, evliliğinizde eşinizin sadakatinden şüphe ettiğiniz durumlarda da çok kullanışlıdır. Güvenlik şirketlerinde çalışan personelin ya da hukuk mensubu çalışanların (yasalar çerçevesinde) kanıt olarak kayıt yapabilecekleri bir yazılımdır.

Kullanım Kolaylığı

Casus yazılımları cihazlarınıza yüklemeniz ve kullanmaya başlamanız son derece kolaydır. Kullanıcıların en çok istediği özellik, görüşmelerin sesli olarak kaydedilebilmesidir, Kaydettiğiniz format ile dilerseniz bilgisayarınız, dilerseniz de telefonunuzun internetinden, yazılımın paneline giriş yaparak sesli kayıtlarınızı yönetebilirsiniz. Panelde ayarlayabileceğiniz birçok seçenek mevcuttur. Sesli kayıtlarda iki çeşit kayıt formatı bulunmaktadır, genelde .mp3 tüm telefonlar tarafından desteklenen bir formattır. Sizin bu yazılımı kullanacağınız cihaz, bu formatlardan hangisini destekliyor ise o format ayarını tercih edebilirsiniz, Yazılım ile kaydettiğiniz ses dosyaları panelinizde kayıtlı olarak durmaktadır. Bu kayıtlar istenildiği takdirde silinebilmektedir. Yazılıma dahil olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile Calls / Data (Arama Kayıtları) sekmesine gelerek yazılım ile kaydını yaptığınız ses dosyalarına ulaşabilir, ve bunları tekrar dinleyebilirsiniz. Ses kaydı hali hazırda telefon rehberinde kayıtlı olan birisiyle görüşme yapıldığında yazılım panelinde isim bilgileri ile gözükmektedir. Ses kaydı telefon rehberinize bulunmayan bir şahıs ile gerçekleştirildiğinde ise ses doysa adı telefon numarası olarak gözükmektedir. Yine kaydedilen ses dosyası isimleri yapılan görüşmenin tarih ve saat bilgilerini de barındırdığı için, bu dosyaları arşivlemeniz ve yönetmeniz daha kolay olmaktadır. Kullanıcıların bu eşiz özellikteki yazılımımızı legal amaçlar doğrultusunda, sınırsız sayıda kaliteli kayıt için kullanmalarını gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz.

Ses Kaydı ve Yer Tespiti İlişkisi

Hedef telefon ile yapılan görüşmeler hangi saat tarih te olursa olsun telefonun özellikleri elverdiği sürece yapılan görüşme sırasındaki konumuda kayıt altına alınır, ses kaydını dinlediğiniz sayfanın sağ kısmında bulunan harita ikonuna tıkladığınızda o görüşme esnasında hedef telefonun bulunduğu konuma ulaşanbilirsiniz.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: