Girilen Web Siteleri

Published by admin on

Girdiği web siteleri

Girilen Web Siteleri 

Girilen web sitelerini kendi telefonunuzdan görebilir hangi sayfaları gezdiğini inceleyebilirsiniz.

Girdiği web siteleri

SpyCep uygulamasını yüklediğiniz telefonun girdiği web sitelerini panelinizden görebilirsiniz, çocuğunuzun girdiği web sitelerini takip edebilmek önceden önlem almanızı sağlayacaktır, internet siteleri kişilerin eğilimlerinin tespiti için çok önemlidir, yaşına uygun olmayan, ona zarar verebilecek, sakıncalı, uygunsuz web sitelerine girdiği zaman panelde gördüğünüzde önlem almak için zaman kazanmış olursunuz, teknoloji ilerledikçe sadece web sitelerine girmeleri değildir tehlike sosyal medya hesaplarının da takip edilmesi koruma amaçlı kullanılan SpyCep uygulamasının önemli özelliklerindendir.

SpyCep ile ile cep telefonlarında takip edebileceğiniz bir diğer alan ise, telefonun tarayıcısında gezilen tüm Web sitelerini görebilmek ve tüm verileri kayıt altına alabilmektir.
Girilen web sitelerini görebilme özelliğinin kulanılabilir olması da yine güvenlik tedbirlerini ön plana çıkartıyor. Yakın çevrenin, işyerindeki bir personelin ve aile bireylerinin, zararlı sitelere girip girmediğinin tespiti ve takibi düzenli olarak yapılabiliyor. Tüm bu güvenlik önlemlerini, şüphelerinizden arınmak ve çoğu durumda bir adım önde olup akılcı kararlar verebilmenizi sağlıyor,

Geliştiriyoruz ve güncelliyoruz

Özellikle Web ortamında kullanıcılar birçok risk ile baş başa kalabiliyor, yakınlarınızı bu risklerden korumak ve meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçerek anlık tedbirler almanız konusunda hızlı davranmanızı sağlayacak.

Uygulamanın her bir özelliği ailelerinin ve yakınlarının ev yine iş ile ilgili tedbir amacı için kullanılmasından yanayız, yazılımlarımızın son derece faydasını gördüklerini belirten müşterilerimiz mevcut. Sizler de lisanslı olarak satın alabileceğiniz SpyCep telefon takip yazılımı ile birçok alanda güvenlik tedbiri alabilecek ve şüpheli durumların açıklığa kavuşmasını sağlayacabileceksiniz.

Bu durumda sizlere tavsiyemiz, SpyCep dinleme ve takip takip yazılımı güvenlik tedbirlerinin dışındaki illegal amaçlarla kullanmamanızdır.

Farklı kişilerin özel hayatına taciz niteliğinde bir amaç sizleri hukuki açıdan yaptırımlara maruz bırakabilir. Bu aşamada dikkatli olmanızı ve masum güvenlik tedbirlerinin dışına çıkmamanızı önemle rica ediyoruz.

Uyarılar

Bu güne kadar böyle bir şikayet olmadı, ancak yine de uyarmakta fayda var. Diğer makalelerimizide de inceleyerek bu casus yazılımların başka hangi amaçlarla kullanıldığı ve diğer özelliklerinide öğrenebilirsiniz. Yazılımlar sürekli güncellenmekte ve müşterilerimizden gelen farklı talepler doğrultusunda kısa sürede farklı amaçlar için geliştirilmektedir. Casus yazılımlarımız ile, güvenlik tedbirlerinizi maksimum düzeye çıkararak, rahat bir nefes alın. Her şeyi kontrol edebilmek ve hayatınızda şüphelere yer vermemek sizleri güçlü kılacaktır. Casus yazılımlar ile bu söylediklerimizin hepsinin, gerçekten çok kolayolduğunu göreceksiniz, ve aynı şekilde sizde başkası tarafından dinleniyor olabilirsiniz, bu durumda empati yapmanız kolay olacaktır. Her türlü soru ve görüşünüz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz, daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için bir hukukçuya danışmanızı öneririz.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: