BBM

Blackberry Messenger (BBM) iletileri izlemek için bir Blackberry akıllı telefon hedeflemek istiyorsanız, SpyCep onların BBM casusluk sağlar kolayca ve sessizce sohbetler. SpyCep size gerçekleri alır öğrenmek için aşağıya bakınız:

  • BBM messages casusu
  • Sohbet yapılan kişinin ismi
  • Gülücük iconlarını görebilme
  • Durum mesajlarını görebilme

Android ve iPhone için BBM Casusu

SpyCep’dan bir ilk daha. Eğer Android ve iPhone için BBM casusluk istiyorsanız o zaman SpyCep ihtiyacınız tam cevap verir. Bu sadece SpyCep’ın yapabildiği bir özelliktir. SpyCep BlackBerry cihazları için BBM yakalama başka yerde yok. Şimdi BBM iPhone ve Android için de var.

Bu Özelliğe Neden İhtiyacınız Var

Blackberry kullanıcıları eski okul düğme klavye ile sohbet dünya titiz vardır. Kendi BBM gözetlemek için bir sebep daha onlar kadar ne sekmeleri tutmak için sohbetler. Eğer sohbet metnini görebilirsiniz sadece birisi aniden “tek” giderse bileceksiniz, siz de kendi durum mesajınızı ve onların arkadaşları ‘hem izleyebilirsiniz. Bir SpyCep exclusive – – böylece herhangi bir potansiyel açığa sohbet sohbet ayrıntıları kaçırmayacaksınız de onlar ile sohbet ve hangi ifadeler veya Emoji kullanılan kim isimlerini görebilirsiniz. Kayda değer bir yeni gelişme BBM SpyCep artık iPhone geldi olduğunu. O orada en olgun anlık biri olsa, BBM Kasım 2013 kadar iPhone’u destek vermedi. Bugün, SpyCep iPhone ve Android casusluk izin ilk üründür. Biz bir adım önde teknoloji ve kolaylık müşterilerimize tutmak nasıl bir başka örnektir.

Önemli Uyumluluk Bilgileri