Başka Telefona SMS Aktarma

Published by admin on

Başka telefona SMS aktarma işlemi sanıldığı gibi hedef kişinin telefonuna gelen SMS’leri kendi telefonunuza yönlendirme şeklinde olmaz, hedef kişinin telefonuna SpyCep uygulamasını yüklemeniz yeterli olacaktır, hedef kişinin telefonuna SpyCep uygulamasını kurmak ve kullanmaya başlamak oldukça basit bir işlemdir, basit adımlarla yükleme işlemini yaptıktan sonra kontrol panelinize giriş yaparak verileri aşağıda gösterildiği gibi görmeniz mümkündür.

mesajlarini-aktarma-goruntuleme-1

2 tip SMS görüntüleme yöntemi vardır 1. yöntem tüm gelen gidenleri tek sayfada görebileceğiniz bir yöntemdir. bunun için Mesajlar / SMS Geçmişi menüsünü kullanabilirsiniz.

mesajlarini-aktarma-goruntuleme-2

Açılan sayfada SMS listesini görebilirsiniz, her mesajın başındaki + işaretine basarak mesaj içeriğine erişebilirsiniz.

mesajlarini-aktarma-goruntuleme-3

+ işaretine basıp içeriğe erişebilirsiniz.

mesajlarini-aktarma-goruntuleme-4

2. tip Mesaj görüntüleme yöntemi ise Sohbet penceresi şeklindedir ve hangi numara ile hangi tarihlerde yazışma yapılmışsa o numara içeriğini sohbet şeklinde görebilirsiniz.

mesajlarini-aktarma-goruntuleme-4

Sohbet görünümünden istediğinizi seçin.

mesajlarini-aktarma-goruntuleme-6

içeriği karşılıklı sohbet şeklinde görerek, daha net okuma sağlayabilirsiniz.

aklınıza takılan diğer sorular için Yardım bölümünde arama yapabilir, iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan destek alabilirsiniz.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.