Wifi / Mobil Veri Bağlantı Durumu Bilgisi

Published by admin on

interneti katif değil

Wifi / Mobil Veri Bağlantı Durumu Bilgisi

Takip ettiğiniz telefonun internet bağlantı durumu bilgisini canlı olarak takip edebilirsiniz.

Kontrol panelinize giriş yaptığınız anda sistem telefon ile sinyal kontrolüne girer, ve canlı olarak hedef telefona bağplanmaya çalışır, bunu Dashboard bölümünde yani Ana Sayfa’da görebilirsiniz.

Resimli Anlatım

interneti katif değil

Hedef telefonun internetinin aktif olup olmadığını çeşitli aralıklarla kontrol etmeniz gerekmektedir, panelde gezerken her sayfa değiştirdiğinizde bu kontrol arka planda yenilenir, hedef telefonun internet bağlantısının kapalı olması panele veri gönderimini durdurmaktadır, ancak veri kaybı yaşamamanız için uygulamamız internetin açık olmadığı zamanki kayıtlara devam etmektedir, ve internet bağlantısının açıldığı zaman panele verileri otomatik olarak göndermeye başlar, ve bu kayıtların süresini ayarlayabilirsiniz. kontrol paneli My Account  (Hesabım) bölümünden takip değiştirebilirsiniz. değiştirdikten sonra herhangi bir kaydet butonuna basmanız gerekmez, seçtiğiniz anda telefon görür.

internet kapalıykenj kayıt süresi

 


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: