WhatsApp, Facebook takip etme uygulaması

Facebook, WhatsApp, Skype

SpyCep uygulaması ile sosyal medya takibi de yapılabilmektedir, hedef telefona yükleme yaptığınız andan itibaren WhatsaApp ve Facebook Messenger mesajlarının sadece Gelen olarak görebilirsiniz, Giden mesajlarıda görebilmeniz için hedef telefona ROOT işlemi yapmanız gerekmektedir.

Resimli Anlatım

whatsapp ve messenger takibi

 

ROOT GEREKLİ Mİ

Bu özelliğin kullanılabilmesi için hedef telefonun Root yapılmış olması gerekmektedir, root işlemi ile ilgili bilgilere Root Nedir sayfamızdan öğrenebilirsiniz, root işlemi yapılmış telefonlarda kullanabileceğiniz özelliklerini Root Gerektiren Özellikler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Rootsuz WhatsApp Takibi

 


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

3 yorum

Azer · 15 Kasım 2017 21:50 tarihinde

Selam

    admin · 17 Kasım 2017 02:03 tarihinde

    Yorumlarda sormak istediklerinizi rahatlıkla sorabilirsiniz, arama motorlarında sorularınız yazdığınız isim ile yayımlanır özel bilgileriniz 3. Kişiler ile paylaşılmaz.

    (Yorumları anlık mesajlaşma gibi düşünmeyiniz, soru sormanız ve cevap almanız cevap arayan kişilere de yardımcı olacaktır.)

    admin · 17 Kasım 2017 02:04 tarihinde

    Selam ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: