Telegram Mesajları

Published by admin on

telegram

Telegram Mesajları Telegram Nedir ?

Telegram Mesajları Burada saydığımız özellikler nedeniyle telegramı daha güvenli olduğu düşünülmektedir, ve kullanıcı sayısının her geçen gün artması nedeniyle diğer anlık mesajlaşma uygulamaları arasında öne çıkmaktadır, siz tehlikenin WhatsApp, Facebook Messenger’dan gelebileceğini düşündüğünüz için gizli saklı işler için alternatif bir uygulama özelliği ile tehlikelere davetiye çıkarmaktadır.

Telegram Mesajları

Telegram Mesajları

Telegram, çoklu platform desteği sunan, güvenli anlık mesajlaşma servisidir. Rus programcısı Pavel Durov tarafından yaratılmıştır. Telegram istemcileri hem mobil (Android, iOS, Windows Phone, Ubuntu Touch) hem de masaüstü sistemleri (Windows, OS X, Linux) için mevcuttur.

Telegram, WhatsApp’tan hoşlanmayanlar için harika bir alternatiftir. Telegram bir çok özelliği ile WhatsApp’dan daha avantajlıdır. WhatsApp’da olamayan, Telegram’da olan özellikleri kısaca şöyle sıralayabiliriz:

  • Tablet ve diğer tüm platformlarda Telegram’ı kullanabilirsiniz.
  • Uzantı kısıtlaması olmaksızın 1,5 GB’a kadar tüm dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.
  • Farklı cihazlardaki oturum özelliği sayesinde içerikleriniz cloud mantığıyla tüm cihazlarınızda senkronize edilir.
  • Open Source olan geliştirme mantığı ile bağımsız geliştiriciler kendi kişisel geliştirmelerini yapabilirler.

Telegram mesajlarını okuyabilmeniz için hedef telefonda SpyCep uygulamasının yüklemeniz gerekmektedir, sadece SpyCep uygulaması Telegram mesajlarına erişmenizi sağlamaz ayrıca hedef telefona root işlemi yapılmış olması gerekmektedir, eğer sizde başkasının Telegram mesajlarına ulaşmak ve tehlikeleri önceden görmek istiyorsanız mutlaka uygulamamızı denemelisiniz.

Telegram diğer anlık mesajlaşma uygulamalarından farkı nedir ?

İnternet üzerinden yaptığım araştırma sonucu ulaştığım bir yazıyı paylaşmak istedim.

Telegram uygulamasını aynı zamanda tabletiniz de kullanabilirsiniz.Uygulamanın Play Store açıklama kısmına göz gezdirdiğimizde bir takım farklılıklar olduğunu görüyoruz. Uygulamanın yapımcısı hızlı, basit, güvenli ve ücretsiz olmasını ön plana çıkarmış. Hem bilgisayar hem mobil üzerinden kullanılabilen bu mesajlaşma uygulaması daha güvenli olduğu ve hızlı olduğu dile getiriliyor.

Sizin ve mesajı gönderdiğiniz kişi arasında ki mesajlaşma şifreleme tekniği ile iletiliyor. Uygulama içerisinde yer alan gizli sohbet özelliği ise iki tarafın mesajları okumasının ardından sunucularından yok ediyor.

Ayrıca bu uygulama üzerinden sadece yazı mesajlaşma bulunmamakta. Arkadaşınıza iletmek istediğiniz belgeleri (doc, ppt, zip, vb) telegram uygulaması ile paylaşabilirsiniz. Bu uygulamada en fazla 200 üye olacak şekilde kendi grubunuzu kurabilir. Büyük boyutlu video dosyalarınızı da arkadaşlarınıza iletebilirsiniz. Fotoğraf gönderme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamakta. yapımcısı açıklama kısmında uygulamanın reklamsız olduğunu ve her zaman reklamsız olacağını dile getirmiş. Uygulamanın ayarlar kısmında yer alan Soru sor kısmından herhangi bir sorununuzu iletebilir ve cevap gelmesini bekleyebilirsiniz.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: