Skype Mesajları

Published by admin on

sürekli güncelleme

Skype Mesajları

Skype nedir?

Skype, uzaktakileri yakınlaştırır. Skype’ın metin, ses ve görüntü özellikleri sayesinde, değer verdiğiniz kişiler nerede olursa olsun deneyimlerinizi onlarla kolayca paylaşabilirsiniz.

Başınıza gelen bir olayı anlatmak, doğum günlerini kutlamak, dil öğrenmek, toplantı düzenlemek, iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmak gibi günlük iletişimlerin tamamını Skype ile gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, Skype’ı telefonunuz, bilgisayarınız ya da Skype özellikli televizyonunuz üzerinden kullanabilirsiniz. Skype’ı kullanmaya ücretsiz olarak başlayabilirsiniz. Diğer Skype kullanıcılarını görmek, bu kişilerle konuşmak ve anlık mesaj üzerinden mesajlaşmak, ücretsiz olarak yapabileceklerinizden bazılarıdır. Üstelik, Skype’ın en son sürümünü kullanarak grup videosu özelliğini de deneyebilirsiniz.

Düşük bir ücret karşılığında, telefonlara çağrı yapma veya SMS gönderme gibi daha fazla özellik ve seçenekten yararlanarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak kullandıkça öde seçeneğinden yararlanabilir ya da abonelik satın alabilirsiniz. Skype’ı iş yerinde kullanıyorsanız, ücretli kullanım seçeneği size çalışan, iş ortağı ve müşterilerden oluşan ekosisteminizin tamamını bir araya getirerek işbirliği yapma olanağı sunar. Skype’ı hemen deneyerek arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı eklemeye başlayın. Yüz milyonlarca kişi çok çeşitli işleri birlikte yapmak için Skype’ı zaten kullandığından, onları kolayca bulabilirsiniz.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: