Özellikler

Önemli özellikler Root gerektirir, root işlemi için Root Nasıl Yapılır ? sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Her aramaya direkt bağlanarak görüşmeleri canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bu esnada aranan ve arayan kişi, sizin bu dinlemeyi yaptığınızı bilemez.

SpyCep ile hedef telefona yapılan veya gelen tüm aramları kaydeder, bu özellik sayesinde canlı dinleme yapamadığınız durumlarda görüşme kayıt altındadır.

SpyCep Kısa Mesaj takipçisi ile iPhone, Android, Blackberry veya Symbian bir telefonda alınan veya gönderilen bütün SMSleri görürsünüz,

Tüm fotoğrafları ele geçirebilirsiniz. Üstelik çekilen fotolar program yüklemeden önce çekilmiş olsa bile bunları gizlice görebilirsiniz.

Tüm videoları ele geçirebilirsiniz. Üstelik çekilen videolar program yüklemeden önce çekilmiş olsa bile bunları gizlice görebilirsiniz.

Hedef kişinin telefonundan istediğiniz numaraya SMS gönderebilirsiniz, SMS gönderilen numara sadece hedef kişinin telefonundan geldiğini görür

SpyCep size iPhone, Android, Blackberry veya Symbian HEDEF telefonun web geçmişini görüntüleme olanağı sağlar.

SpyCep cihazın konum takibi hakkında size bütün kontrolü verir, istediğiniz zaman hedef telefonun yerini belirleyebilirsiniz.

Anında telefonun bulunduğu ortamı gizlice ve gerçek zamanlı olarak dinlemek istiyorsanız o zaman SpyCep Ortam Dinleme özelliğine ihtiyacınız var.

SpyCep ortam kaydı özelliğini kullanarak ortam seslerini kaydedebilir ve sonra dinleyebilirsiniz.

Telefonun kamerasını ele geçirip telefonun etrafındaki görüntüleri, sesleri kaydeder.

WhatsApp konuşmalarını saat ve tarihleriyle beraber görüntüleyin

SpyCep ile herhangi bir Android veya iPhone Hedef telefonu için tüm takvimler ve randevu kayıtlarını görebilirsiniz.