Kamerasına bağlanabilirmiyim ?

Published by admin on

Ön ve Arka kamerasına nasıl bağlanırım

Kamerasına bağlanabilirmiyim ? ( EVET BAĞLANABİLİRSİNİZ. )

Resimli Anlatım

SpyCep uygulaması ile hedef telefonun ön ve arka kamerasına bağlanabilirsininiz bunun için kontrol panelinize ( takip.spycep.com ) giriş yaparak sol menüde Live Panel’e tıklayabilirsiniz, açılan sayfada

Ön ve Arka kamerasına nasıl bağlanırım

Video Front ( Ön Kamera ) – Video Rear ( Arka Kamera ) – Audio ( Ortam Sesi Dinleme ) – Screen ( Ekran Görüntüle ) butonlarını kullanabilirsiniz.

Uyarılar

Hedef telefonun ön kamerasına bağlandığınızda çok uzun süre izlemek istediğinizin farkındayız ancak sizin uzun süre bağlı kalmanız hedef telefonun şarjını ve internet paketini hızlı tüketeceği için bağlantınıza sınırlama getirilmiştir, 24 saat içerisinde birer dakikalık 500 defa bağlanma şansınız var gereksiz bağlantıların önüne geçebilmek için böyle bir önlem almak zorunda kalınmıştır, sistemin doğru bir şekilde çalışması için uyarılarımızı dikkate almalısınız, unutmayın ki takip ederken sabretmeniz gerekmektedir, takip ettiğiniz kişinin telefon kullanma alışkanlıklarını bilme şansımız olmadığından dolayı hedef kişinin telefonuna minimum süreyle bağlantı sağlamak ve gereksiz dinlemeler gereksiz bağlantılar yapmamanız gerekir.

 

Özellik Geçmişi

Önceden bu tarz uygulamalar ön ve arka kamerasına bağlanmak için Root işlemi isterdi ancak yeni nesil yazılımımız Root gerektirmeden hedef kişinin cep telefonunun ön ve arka kamerasına bağlanmanızı sağlamaktadır, ancak bunada bir sınırlama getirilmiş durumda sınırlamanın nedeni kameraya sürekli bağlı kalarak hedef telefonun şarjının ve internetinin kısa sürede bitmesini engellemektir, hedef telefonun ön ve arka kamerasına sürekli bağlı kalmak hedef telefonun internetinin ve şarjının kısa sürede bitmesine neden olmaktadır.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

5 Comments

İrem · 8 Kasım 2017 at 13:31

Güzel

  admin · 8 Kasım 2017 at 14:17

  teşekkürler.

Aynur küçükaslan · 11 Kasım 2017 at 00:57

Kamerası kapalı olsa dahil bağlantı kurabilirmiyim

  admin · 11 Kasım 2017 at 22:59

  hedef telefonun kamerasının açık veya kapalı olması birşeyi değiştirmez, telefonun açık olması ve internet bağlantısının olması yeterli.

Özge serdar · 13 Ocak 2018 at 22:21

Karşı telefona herhangi bir program yüklenecek mi daha detaylı mail atarsanız sevinirim

  admin · 25 Ocak 2018 at 02:51

  uygulama hedf kişinin telefonuna yüklenecek uygulamanın nasıl yüklendiğini Videolu Anlatım linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Soru Sorabilirsiniz. !

Uzaktan kurulum hizmeti
%d blogcu bunu beğendi: