Görüşme Kayıtlarını Dinleme

SpyCep Android, iPhone, Blackberry ve Symbian cihazlar üzerinde gelen-giden aramalara casusluk yapabilen bir üründür. Her aramaya direkt bağlanarak görüşmeleri canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bu esnada aranan ve arayan kişi, sizin bu dinlemeyi yaptığınızı bilemez.

Hedef telefona gelen, veya telefondan aranan aramaları canlı olarak dinleyin.

  • Canlı görüşmelere dahil olup telefon dinlemesi yapmak birini aramak kadar kolaydır.
  • Tamamen gizli ve farkedilmezdir. Hedef kişi ve görüşmeyi gerçekleştirdiği kişi sizin görüşmeyi dinlediğinizi kesinlikle anlamaz.

Görüşmeleri Canlı Nasıl Dinleyebilirim ?

Telefon görüşmesi yapılırken canlı dinleme

Neden Canlı Görüşmeleri Dinleme İhtiyacınız olur?

Gerçekleri öğrenmeye en yakın olduğunuz an kişinin telefon ile anlaktıklarına kulak misafiri olduğunuz andır. Telefon konuşmaları o anda sesli ve anlık olarak gerçekleşen bir faaliyettir. Mesajların aksine herhangi bir iz, ve delil bırakmaz. Bu nedenle biz sizi doğrudan görüşmelere dahil ederek bu hayatı önem taşıyan aktiviteye sizi de katıyoruz. Üstelik bunu yaparken tamamen gizli ve keşfedilemez bir şekilde yapıyoruz. Hedef kişi sizi asla fark etmeyecek ama siz herşeyi dyacaksınız!

Telefon görüşmelerine dahil olma görüşmeleri kaydetmek kadar önemlidir. Görüşmeleri kaydetme özelliği, anlık olarak araya dahil olamadığınız zamanlarda kullanılabilecek mükkemmel bir özelliktir. Fakat bu her cihazda var olan bir özellik değildir. Bu nedenle tüm cihazlarda çalışan araya dahil olma özelliği görüşmeleri çift taraflı dinleme olanağı sunar. Herşeye anında şahitlik edersiniz.
Görüşmelere dahil olma kusursuz çalışan bir özelliktir, canlı canlı her iki tarafıda son derece net bir şekilde gerçek zamanlı olarak dinleyebilirsiniz!