Eşimin WhatsApp’ına Gelen Mesajları Nasıl Görebilirim ?

WhatsApp mesajlarını görebilme

Eşiniz veya çocuğunuzun WhatsApp mesajlarını görmek istiyorsunuz, öncelikle bunu mümkün olduğunu ancak yapmanız gereken işlemlerin olduğunu belirtelim.

Yapmanız Gereken İşlemler Neler ?

Eşiniz veya çocuğunuzun

  • Cep telefonu Android işletim sistemine sahip olmalı Örnek: Samsung, HUAWEI, Turkcell, Vestel, Motorola, Sony vs. Android telefon modelleri için tıklayın.
  • Telefona sizin fiziksel erişiminiz olmalı.
  • Telefonda kilit veya şifre benzeri engeller olmamalı, varsa bile sizin bu şifreyi biliyor olmanız gerekli.
  • Telefonun şarjı minimum %20 olmalı.
  • Telefonda aktif internet bağlantısı olmalı, Mobil Veri veya Wifi farketmez.

tüm bunlara sahipseniz eşinizin WhatsApp’ına gelen mesajları kendi telefonunuzdan görebilirsiniz,

WhatsApp Mesajlarını Nasıl Görebilirim ?

Kurulum Video sayfamıza ulaşmak için tıklayın.

açılan sayfadaki videoda gösterilen işlemi eşinizin veya çocuğunuzun telefonunda yaptıktan sonra email adresinize gönderilen linke kendi telefonunuzdan tıklamanız yeterli, mail adresinizdeki aktivasyon linkine tıkladığınızda kontrol panelinize giriş yapmış olacaksınız ve WhatsApp mesajlarını ilgili WhatsApp ikonuna tıklayarak görebileceksiniz.

Eski Silinmiş WhatsApp Mesajlarını Görebilir miyim ?

WhatsApp mesajlarının listelenmesi, hedef kişinin telefonuna uygulama kurulumu yapıldıktan sonra gerçekleşir, uygulamayı yüklediğiniz andan itibaren gelen mesajları içerir, WhatsApp eski silinmiş mesajlara erişim kesinlikle mümkün değildir, bazı internet sitelerinde ve google reklamlarında eski WhatsApp mesajlarının geri getirilebildiği iddia edilmektedir, bunlara kesinlikle itibar etmemelisiniz, size bu şekilde bir taahhütte bulunan bir firma veya satıcı, yazılımcı, hacker olduğunu iddia eden bir kişi ile karşılaşırsanız, kendi telefonunuzdan sildiğiniz bir mesajı geri getirmesini isteyin, iddiasını kanıtlayabilirse güvenebilirsiniz, önceki müşterilerinin ödeme dekontlarını göndererek güven oluşturmaya çalışırsa kesinlikle itibar etmeyin, sadece iddiasını ıspatlamasını isteyin.