Eşime Gelen Mesajlar Banada Gelsin

esime gelen mesajlar banada gelsin

Eşinize gelen mesajları merak ediyor ve ona gelen mesajların aynı zamanda sizinde telefonunuza gelmesini istiyorsunuz, bunun için yapmanız gereken bazı ayarlar var öyle ki bazı telefonlar ile eşinizin telefonuna gelen mesajları kendi telefonunuzdan okuyabilirsiniz, bu yazıda bir telefona gelen mesajların başka bir telefondan nasıl görüntüleneceğini öğreneceksiniz.

Öncelikle bir kişinin telefonuna gelen mesajları kendi telefonunuzdan görmek için, o kişiden yazılı izin almanız gerektiğini, aksi halde başınızın adli makamlarca büyük derde gireceği gerçeğini, bildiğinizi kabul etmiş oluyorsunuz.

Bir kişinin özel hayatını ihlal ediyor olabileceğiniz gerçeğini hiçbir şekilde gözardı etmemelisiniz, takip edeceğiniz, mesajını okuyacağınız kişi eşşiniz dahi olsa başınızı derde sokabileceğinizi unutmadan hareket etmelisiniz.

Bu konuda daha net ve geniş bilgiyi bir avukattan öğrenebilirsiniz.

Telefona Gelen Mesajlar Başka Telefondan Okunur mu ?

Bu sorunuzun cevabı evet bir başkasının telefonuna gelen mesajları kendi telefonunuzdan görmeniz okumanız mümkün.

Mesajları Nasıl Göreceğim?

Öncelikle mesajlarını görmek istediğiniz kişinin telefonunu elinize almanız ve Google Play Protect ayarını kapatmanız gerekiyor, Play Protect’ti kapattınız, bu adımdan sonra o telefona yüklenen herhangi bir casus yazılım için telefon uyarı vermeyecektir.

Play Protect’in Açılması Sorun Yaratır mı?

Cep telefonunu kullanan kişinin telefonu ile ne kadar ilgili ve telefon ile alakalı ne kadar bilgisi olduğu önemli eğer kişi telefonunda Play Protect’in kapalı olduğunu görürse tekrar açacaktır ve telefonun güvenliğini üst düzeye çıkarmış olacaktır.