En iyi casus yazılım programı

Published by admin on

En İyi Casus Yazılım Programı

en iyi casus yazılım programı

En İyi Casus Yazılım Programı

En İyi Casus Yazılım Programı

Telefonumda Takip Programı Var mı ?

takip programlarının gizlenme özelliği sayesinde bunu tespit etmeniz pek mümkün değildir, yazılarımızı inceleyerek nelerin yapılabildiğini öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Cep Telefonu Takip Programı Var mı ?

en iyi casus yazılım programı

akıllı telefon casus programları aylık ve yıllık olarak satılmaktadır.

android casus yazılım ücretsiz değildir sadece denemesini ücretsiz yapabilirsiniz.

 

Casus Nedir ? (anlamı)

Casusluk, bilginin sahibinin izni olmaksızın gizli veya gizli olarak kabul edilen bilgilerin edinilmesidir. Casusluk, bir hükümet veya şirketin hizmetinde olan ya da bağımsız olarak faaliyet gösteren bir kişi ya da bir casus ağı (iş birliği yapan bir casus grubu) tarafından gerçekleştirilmektedir. Tanım gereği istenmeyen ve birçok durumda yasadışı ve kanun tarafından cezalandırılacağı için uygulama doğal olarak gizlidir. Casusluk, istihbarat toplamanın bir alt kümesidir ve casusluk ve kamu kaynaklı bilgi toplamayı içermektedir.


admin

2010 yılından bu yana cep telefonu takip, dinleme, sosyal medya takibi uygulaması satışı yapmaktadır, ayrıca sitede satılan ürünler hakkında bilgiler vererek ihtiyacınıza göre ürün temin etmeniz konusunda doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. 7/24 Sorularınız iletişime geçebilirsiniz.

1 Comment

Nnn · 20 Ocak 2018 at 13:47

Telefonla size ulaşamıyorumm

    admin · 25 Ocak 2018 at 03:03

    Aksi bir durum olmadığı sürece her gün sanah 10:00’dan gece saat 03:00’a kadar telefon başındayız, tekrar denemenizi rica edeceğim.

Soru Sorabilirsiniz. !

%d blogcu bunu beğendi: