Kendi telefonunuzdan başka telefonu takip etme konusunu anlattığımız bu yazımızda size ait olmayan bir telefonu nasıl takip edeceğinizi anlatacağım.

Başka Telefonu Takip Etme

bir başkasının telefonunu kendi telefonunuz üzerinden takip edebilmek için takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna bir casus yerleştirmeniz gerekiyor, peki bu işlemi nasıl yapacaksınız? bu aslında çok basit bir işlemdir ancak tek sorun takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna 5 dakika fiziksel erişiminiz gerekmektedir.

Başka Telefonu Takip Etme Video Anlatım İçin Tıklayın. açılan sayfada başka bir telefonu takip ve dinleme için denemenin nasıl yapılacağı ile ilgili videomuzu izleyebilirsiniz, dinleme ve takip uygulamasını indirmek için videoda gösterilen adresi hedef telefonun internet tarayıcısına yazarak enter tuşuna bastığınızda indirme işlemini başlatabilirsiniz, isterseniz Spycep.com/spycep.apk

bu linke tıklayarak telefonunza indirip hedef telefon elinizdeyken mail veya WhatsApp ile o telefona göndererek indirme işlemini başlatabilirsiniz, kurulumu da videoda anlatıldığı gibi yapabilirsiniz.

başka telefonu takip etme
başka telefonu takip etme

Başka Birisinin Telefonunu Takip Etmek

Takip etmek istediğiniz kişinin telefonu android olmalı ve 5 dakika erişiminiz olmalı eğer hedf telefona erişiminiz yok ise kesinlikle dinleme veya takip yapamazsınız.

Uzaktaki Telefonu Takip Etme

Uzaktaki telefonu takip edebilirsiniz, ancak uzaktaki telefonu takip etmeden önce o telefonun önceden 5 dakika elinizde olması gerekiyor.

Deneme Yapabilirmiyim ?

Hedef kişinin telefonuna SpyCep casus yazılımını yükledikten hemen sonra deneme yapabilirsiniz.

Deneme Süresi Nekadar ?

Hedef telefona yükleme yapıldıktan sonra uygulama kısıtlama olmadan aktif olmaktadır, denemenizi hemen yapabilirsiniz, belirli bir süre yoktur.

Başka Telefonu Takip Etme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medyada Paylaş
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Toplam
0